Chełm

Ratujmy Chełmiankę!

Zgodnie z oświadczeniem złożonym przez Radę Nadzorczą i Zarząd ChKS Chełmianka, w bieżącym roku ze sponsoringu klubu wycofały się wszystkie spółki miejskie.

Władze Chełmianki alarmują, że finansowanie klubu jest niewystarczające. W konsekwencji może to doprowadzić do sytuacji z marca 1992 roku, kiedy to RKS Chełmianka na 7 lat zniknął z piłkarskiej mapy Polski.

Na reakcję kibiców nie trzeba było długo czekać. Fanpage "Fanatycy Chełmianki" rozpoczął dziś akcję #RatujmyChełmiankę, przygotowując odpowiednie grafiki oraz składając poniższe oświadczenie:

"Niestety sprawdzają się przewidywania dotyczące obecnej sytuacji naszego klubu, któremu zagraża upadek ze względu na zmianę polityki finansowania ze strony miasta.

Dla nas - Fanatyków nadszedł czas próby. Od tego momentu rozpoczynamy akcję #RatujmyChełmiankę, na bieżąco będziemy informować o zaplanowanych akcjach oraz wkrótce pojawi się oficjalne oświadczenie na temat całej sytuacji z naszej strony. Udostępniamy grafiki na wszystkie możliwe profile oraz portale społecznościowe, grafiki są dostępne w komentarzach poniżej. Będziemy walczyć do końca o nasz klub.

CHEŁMIANKA NIGDY NIE ZGINIE!"

Do sprawy będziemy jeszcze wracać.

Ratujmy Chełmiankę!

Oświadczenie Rady Nadzorczej i Zarządu ChKS Chełmianka

Poprzedni Chełm Losowy Następny